A Képzésről

A tanfolyam célja az alap DJ tanfolyamunk kibővítése. Ezen a kurzuson megismerheted a vocal anyagok felépítését, az acapellák és a különböző audioeffektek használatát, az alapvető harmónia ismereteket, loopolással és különböző cue pontok elhelyezésével tökéletesítheted tudásod. Megtanítunk podcastok, rádiómixek és egyéb felvételek szerkesztésére, egyedibbé tételére hangminták segítségével. A csoportok kisebb létszámúak, így több idő és figyelem jut a résztvevőkre. Stílusodnak megfelelően segítünk a további kreatív folyamatok létrehozásában. A nálunk töltött idő felét egy sztár DJ fogja levezényelni, akitől személyesen kérdezhetsz meg mindent, ami a DJ-zéssel kapcsolatos.

TÉMAKÖRÖK

Acapellák

Hogyan használj különálló vokálsávokat (acapellákat). Három lejátszón keresztül kerül bemutatásra. Az egyes vokálok editálásást is bemutatjuk. Milyen effekteket és módszereket használj, hogy tisztán kivehető acapellákat használhass.

Rádió mixek készítése pult nélkül

Hogyan készíts studio mixeket, mashupokat, editeket és live actet Ableton Live segítségével.

Dj szövetség támogatásával

Egyediség kialakítása

Hogyan lehet egyedi a DJ szetted. A pro tanfolyamon különösen nagy figyelmet szentelünk az egyedi Dj szett kialakítására.

A Camelot rendszer ismertetése

A mindennapokban használható egyszerűsített zeneelmélet használata. Különböző szoftverek mixed in key. Harmónikus mixelés.

Fellépési lehetőség

Rekordbox és más Dj szoftverek bemutatása

A Pioneer rekordbox magasszintű használatának bemutatása a memory és cue pontok használata dj szettek közben.

Denon eszközök

Pioneer Dj eszközök mellett fontos megismerni más eszközöket is. Bemutatásra kerül Denon Prime és Denond Go eszközök. Ezen felül hibrid módon Pioneer Dj eszközökkel karöltve is kipróbáljuk a Denon eszközöket.

Haladó mixelési technikák és a Loop bemutatása

A különböző zenei stílusok mixelési technikáinak ismertetése. Lassú keverés, gyors váltás. Helyes EQ használata. Minden effekt használatára megtanítunk valamint a Loopol-ás mint mixelési segédeszköz is bemutatásra kerül. Több dekken való mixelés.

Dj szett felvétel készítése

Az utolsó alkalommal profi pulton profi felvételt készítünk egy 20 perces mix keretében. Ezt promóciós céllal felhasználhatják a tanulók illetve mi is promotáljuk. Bemutatásra kerülne az olyan szoftverek is amikkel DJ mixeket lehet felvenni, azok helyes beállítása esetleges effektezése.

3

hely maradt

Képzés telítettsége

IDŐPONT

Induló tanfolyam: 2023. március 22. 18:00-21:00 csütörtök vagy április 23. Vasárnap 10:00

IDŐTARTAM

8 hét, heti 1 alkalom 3 órában. Minden csütörtökön vagy vasárnap

FELSZERELÉS

Az oktatás professzionális Pioneer CDJ-2000NXS2-es lejátszókon DJM-900NX2-es keverőn Pioneer XDJ RX2, Pioneer XDJ XZ és Denon Prime, Denon Prime Go eszközökön zajlik.

ÁR

159.990 Ft Két részletben is fizethető! (Részletben: 2×90000 Ft)

Náksi Attila

Náksi Attila

DJ oktató
Nierderkirchner Antal (Antonyo)

Nierderkirchner Antal (Antonyo)

DJ oktató
Kása Balázs (Canard)

Kása Balázs (Canard)

DJ oktató

Sztár DJ: ANTONYO

Sztár DJ: NÁKSI ATTILA

PRO

✓ Hogyan használj különálló vokálsávokat (acapellákat) 2.

✓ Hogyan készíts studio mixeket, mashupokat, editeket és live actet Ableton Live segítségével 9.

✓ Hogyan lehet egyedi a DJ szetted 1.

✓ Hogyan keverj össze különböző zenei stílusokat 3.

✓ Back 2 back szett egy másik dj-vel 4.

✓ Hogyan készülj fel egy élő fellépésre 5.

✓ Speciális mixtechnikák 6.

✓ Kommunikáció (mikrofonhasználat, social media marketing, stílustanácsok) 7.

✓ Hogyan működik a dance szcéna (zeneipar, kiadók, jogdíjak, stb.) 8.

Szakmai vélemények iskolánkról ha nem jelenik meg frissítsd az oldalt!

Newik interjú

DJ Newl interjú

Náksi Attila (Náksi vs Brunner)

Jumodaddy interjú

Antonyo interjú

Danny L (Muzzaik) 

DJ Lauer 89.5 Music FM

Dublic (Next Level) interjú

Loving Arms (Radio 1.) interjú

Spy The Ghost interjú

Crazibiza interjú

Drop The Cheese interjú

 

Hallgatói vélemények vol 1. 

Hallgatói vélemények vol 2.

Slide Title

Hallgatói vélemények vol 3.