Technikai alapismeretek: Szintetizátor programozás!

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-desktop-font-size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-ryg3i’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
Nem kis dolog szintetizátort programozni, saját hangformákat létre hozni, de pont ezért izgalmas. Biztosíthatok mindenkit, aki kicsit is megérti ennek a lényegét, hogy egy lenyűgöző világban találja magát, ami gerjeszti a kreatív megvalósítást. A kombinációk lehetséges száma szinte végtelen így mindig lesz mit megfejteni. Magával a szintézissel részletesen foglalkozunk a Sonic Schoolban!


[/av_textblock]

[av_promobox button=’yes’ label=’Jelentkezek’ icon_select=’yes’ icon=’ue801′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’manually,https://sonicschool.hu/kurzusaink/’ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-26oem’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
Érdekel a szintézis szeretnél többet megtudni a különböző hangszerek felépítéséről? Jelentkezz iskolánkba!
[/av_promobox]

[av_social_share title=’Share this entry’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=” av_uid=’av-ekjby’]

[av_comments_list av_uid=’av-8qkou’]

Megosztás:

További bejegyzések