Keresés
Close this search box.
Keresés
Close this search box.

Háttér atmoszféra készítés Ableton-ban

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-desktop-font-size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-lhixtif7′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
Ebben a videóban a háttératmoszférás modulációs padokról esik szó. Ha igazán fel szeretnéd dobni az atmoszférás elemeket egy zeneszámban, akkor ez a tutorial neked készült. A jelszó: moduláció felsőfokon.


[/av_textblock]

[av_promobox button=’yes’ label=’Jelentkezek’ icon_select=’yes’ icon=’ue801′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’manually,https://sonicschool.hu/kurzusaink/’ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-9s3tj’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
Tetszett a poszt többet megtudnál a Sound Design-ról? Akkor jelentkezz iskolánkba!
[/av_promobox]

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kapj extra kedvezményeinkből!

Megosztás:

További bejegyzések