Keresés
Close this search box.
Keresés
Close this search box.

Ingyenes Charlatan szintetizátor

Nincs elég pénzed ? Nem tudod hogy indulj neki a szintetizálásnak ? Ebben a videóban egy ingyenes plug-in bemutatását láthatjátok. Persze nem érdemes itt megállni, ha komolyabb kihívást keresel, feltétlenül jelentkezz iskolánkba, a Sonic Schoolba!

 

[av_promobox button=’yes’ label=’Jelentkezek’ link=’manually,https://sonicschool.hu/pricing/#pre-sale’ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’yes’ icon=’ue801′ font=’entypo-fontello’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ av_uid=’av-bonf2′]
Kipróbálnál másik szintetizátort ? Akkor jelentkezz iskolánkba!
[/av_promobox]

 

Iratkozz fel hírlevelünkre és kapj extra kedvezményeket kurzusainkból!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kapj extra kedvezményeinkből!

Megosztás:

További bejegyzések